Postavit v dnešní době rodinný dům je velice nákladná věc, která bez hypotéky není možná. Lidé si musí vzít hypotéku na to, aby si mohli postavit dům, protože ceny za které se dům dá postavit, se pohybují v řádech milionů korun. Vzhledem k tomu část lidí raději zůstala v pronajatém domě či bytě, ale pokud mezi ně nepatříte https://www.reflex.cz/clanek/komentare/84016/urazka-nabozenstvi-do-21-stoleti-nepatri.html a chcete si vybojovat vlastní dům, budete muset mít celkem vysoké příjmy na to, abyste hypotéku dostali. Nejvyšší ceny bydlení jsou samozřejmě ve velkých městech, ale pokud nechcete bydlet někde na samotě u lesa, budete muset počítat s vyšší cenou i na vesnici. Dům můžete pořídit za minimálně 4 miliony, ale nejspíš to bude malý domek bez zahrady.

dům dřevostavba

Máte pozemek i finance? Vyberte si dům.
Jestli už máte kde stavět a teď už řešíte zda budete stavět svépomocí a nebo si raději necháte dům postavit, zkuste se podívat na náš web, kde najdete naše typové projekty. Mezi nimi najdete i bungalov exclusive b, který poskytuje poměrně velkorysou užitnou plochu a je vhodný i pro rodiny s dětmi. Dům vypadá zvenčí moderně a interiér je vzdušný. V domě je spousta přirozeného světla díky velkým oknům. Ta jsou teď velice populární.

moderní dům

Proč stavět s námi?
Stavíme domy na klíč a většina lidí si vybírá právě bungalovy. Jsou to moderní domy, které mají nejčastěji valbovou střechu, ale najdete u nás samozřejmě i domy se střechou sedlovou nebo i rovnou. Domy stavíme po celé republice a některé z nich jsme předali i známým osobnostem, a i od nich si můžete přečíst spokojené recenze. Najít dnes solidní stavební firmu není jednoduché, ale my si zakládáme na spolehlivosti a na kvalitě odvedené práce.

Domy předáváme kompletně dokončené, a jediné co si musíte sami zařídit je kuchyňská linka. Nechceme zbytečně zařizovat typovou linku, která bude vyhovovat málokomu, byly by to zbytečné peníze navíc.