Abych se přiznala, tak bez elektra a dalších elektrických anebo technických věcí já osobně bych se už neobešla. Nevím jak vy, ale jsem ráda, že máme takovou dobu, která jde dopředu a že všechno si mohu vyřídit také online. Ráda nakupuji online a také prodávám věci online. Já mám totiž takový malinkatý soukromý bazar, a to mě baví. Vždycky si říkám, co bych dělala, kdybych třeba nemohla prodávat online věci. Prodej online věcí takhle přes internet mě baví už hodně dlouho a dělám to asi sedmým rokem. Daří se mi docela dost. Samozřejmě, že mám k tomu také další práci. A víte jakou?

Znáte nějaké elektro hračky?

Hlídám kamery. Pracuji v jednom obchodním centru, kde hlídám přes kamery online prostory. Kdyby někdo náhodou kradl anebo kdyby se tam stal nějaký špatný zlý incident. Takže jsem ráda, že mohu pracovat takhle s technikou a s dalším elektrem, protože mě to baví. Už jako malé dítě jsem se zajímala o tyto různé věci, takže místo hraček a místo panenek jsem měla třeba rozbité počítače nebo tablety a podobně. Kdy mi je rodiče prý dávali k tomu, abych si s nimi hrála. Dali mi kladívko a šroubovák a já jsem si třeba dvě nebo tři hodiny dokázala s tímhle hrát. Všechno jsem samozřejmě rozbila, ale mě tohle bavilo.

Technika každého baví.

Proto jsem si řekla, že je nejlepší, když dítě se zabaví tím, co ho nejvíce baví. Slýchám také různé názory, že tohle není pravda, že dítě si má hrát také s tím, co mu dají rodiče. Já chápu, že nikdo nechce, aby třeba děti bylo závislé na počítači nebo na mobilním telefonu a podobně, protože malé děti si s tímhle nejvíce hrají a moc je to baví. Já si ale myslím, že když třeba dostanu dvě nebo tři hodiny denně mobilní telefon anebo jinou techniku či elektro, tak na tom nevidím vůbec nic špatného. Stejně se to jednoho dne budou muset všechno naučit. A tak si myslím, že když se to naučí dříve, tak později tomu pak lépe porozumí.