Většina lidí se vždy v zimě těší na léto, protože léto je pro ně takové odpočinkové, je to totiž doba dovolených, lidé se vydávají do jiných zemí a poznávají svět, protože mají v práci konečně tu dovolenou, na kterou se tak dlouho těšili. Většinou si lidé v práci berou volno třeba dva týdny, aby si mohli to zahraničí užít. Jsou ale i lidé, kteří jezdí jen tady po Česku, případně jen do okolních zemí, ale i to je v pořádku, protože tyto země jsou většinou nádherné a ani to není tak drahé a kdo nemá peníze na moře, tak se hold vydá někde poblíž, ale zážitek je to podobný.

bazén

Nezapomeňte na to, že i v Polsku je moře, takže se můžete vydat tam a budete to mít levnější. Není to zas taková hrůza, to se nemusíte bát. Navíc moře jako moře a nepoznáte, jestli jste někde v Polsku nebo jinde, i když v Polsku možná nebude tak teplo. I tak se tam ale můžete vydat a vyjde vás to levněji. Jsou ale i lidé, kteří se radši vydají někam na průzkum okolí, neradi třeba jezdí k moři, a tak raději poznávají určitou zemi, je to pro ně lepší, protože alespoň poznají kulturu dané země a zkrátka je nebaví jen tak ležet u moře. To ale nebaví hodně lidí, a tak je hodně časté, že se lidé už tolik nevydávají k moři, ale jezdí za poznáním, což zase vyjde mnohokrát levněji než to moře, kde jen sedíte a na hotelu jíte. Samozřejmě lidé chodí na různé promenády, ale to je tak vše, co u moře dělají.

bazén

Doma je to ale taky fajn, když umíte zvládat léto. Nejlepší parťák na léto jsou zahradní bazény zapuštěné, které vám pomohou zbavit se toho nesnesitelného horka a dusna. Dusno je totiž největší potíž v naší zemi, a tak je potřeba se s tím nějak poprat a bazén je to nejlepší řešení, ještě k tomu kvalitní, kde si můžete i zaplavat. Ty nafukovací jsou spíše jen pro ochlazení případně pro děti jako zábava, protože plavat se tam moc nedá, to všichni ví.