Je všeobecně známo, že nemovitosti jsou nejlepší možnou investicí. Kdo nějaké má, snaží se je investovat právě do nemovitosti, byť by to měl být jen podíl. Mít nemovitost znamená, že si z ní můžete vybudovat stabilní pasivní příjem, který se vám bude rozhodně velice hodit. Nemovitost totiž můžete pronajímat. Už jste o nákupu investiční nemovitosti uvažovali, ale v ČR jste nic nesehnali? Obraťte se na nás. Jsme realitní kancelář v Chorvatsku a spolupracujeme se stavební firmou, která tady staví apartmánové domy. Můžeme vám zprostředkovat prodej domu v Chorvatsku, pronájem či cokoliv jiného.

dubrovnik chorvatsko

Proč spolupracovat s námi?
Pocházíme z Česka, takže si budeme rozumět – a to nejen co se týče jazyka, ale i realit. Dokážeme pro vás najít vhodnou nemovitost. Nejspíš by se vm zamlouval apartmán v nově postavené budově. Apartmánové domy zde rostou každý rok. Jsou velmi oblíbené, protože je v nich několik apartmánů, ve kterých najdete všechno pro pohodlný a plnohodnotný život u moře. Z oken vidíte na pláž, na kterou dojdete během tří minut. Naše nabídka je široká, ale je potřeba rychle jednat, protože většinou jsou byty hned prodané. Jak můžete vidět na našem webu, byty se prodávají ještě před dokončením.

byty u moře

Proč Chorvatsko?
Spousta lidí sem každý rok jezdí na dovolenou. Lidé tak hledají ubytování, které jim můžete poskytnout vy, pokud si pořídíte jeden z apartmánů. Stačí jej pronajímat krátkodobě nebo dlouhodobě a uvidíte jaký o váš byt bude zájem. Rádi vám zprostředkujeme prodej včetně právního servisu. U nás mate výhodu že umíme česky, takže ušetříte nemalé peníze za tlumočníka a překladatele. Využijte skvělou možnost na vybudování příjmu prostřednictvím krásného bytu u moře, který sami můžete využívat třeba jako letní sídlo.

Ceny za apartmány jsou srovnatelné s cenami za byty v ČR, takže jsou dostupné pro spoustu zájemců.