Chudí lidé to nemají nikdy a nikde snadné. To se dobře ví už od nepaměti. Už za hodně starých časů platilo, že chudí mnohdy nenašli nikde zastání, že na chudý lid vždy platila přísnost, že ti, kdo neměli peníze, postrádali to, co těm solventním nechybělo, prostě že chudý život nestál za nic. A dodnes se na tom nic nezměnilo. Snad leda s výjimkou toho, že dnes jsme na finančních příjmech ještě daleko závislejší než naši předci. Protože to, co je dnes k životu potřeba, vesměs nedokážeme sehnat jinak, než že si to koupíme, nikdo nám neposlouží jenom tak z dobroty srdce. Takže si musíme hlavně dost vydělávat. Někdo jako zaměstnanec, někdo třeba i jako soukromý podnikatel. Ale každá z těchto možností, jak si přijít k penězům, má i své určité nedostatky, které nám mohou komplikovat život.

eura bankovky

Zaměstnanci třeba nemusí mít takové příjmy, jaké by si představovali, a pak si nemohou dovolit koupit vše, co je jim zapotřebí, a soukromí podnikatelé dokonce nemusí mít příjmy vůbec žádné a kromě chudoby jim může kvůli takové skutečnosti krachovat i zdroj jejich obživy, jejich firma. A co mají dělat podnikatelé, aby odolali krutosti osudu a i v těžkých časech dost peněz měli? Někdy si musí brát i podnikatelské půjčky, které se dají do jejich byznysu investovat, aby se tento udržel ve funkčním stavu. A někdy se to jenom díky půjčkám dá zvládnout.

eura peníze

Samozřejmě jen dočasně, ale aspoň to. A které půjčky jsou v tomto ohledu pro podnikatele dokonalé? Může to být různé, ale nebankovní hypotéka bez registru je určitě jednou z půjček, které se těší velkému zájmu. Protože tady se tolik nelpí ani na příjmech žadatelů, ani na záznamech v registrech dlužníků. A tudíž tu půjčí snad komukoliv, kdo nabídne jako záruku splácení nemovitost. Což je podmínka, kterou dokáže splnit většina podnikatelů. Protože nemovitost má kdekdo. Klidně i ten, kdo už má kromě ní jenom dluhy.