Nevlastníte auto a chcete vyrazit někam na dovolenou nebo s rodinou na výlet? Máme pro vás řešení! Jsme půjčovna aut v Praze Autopujcovna-milan.cz. Jsme jedna z nejlepších a nejlevnějších autopůjčoven v Praze 9. Působíme na trhu přes 25 let. Minibus jsem třeba viděla na svatbě své kamarádky kdy si rodina vypůjčila na svatbu minibus, aby se nejbližší rodina nemusela dopravovat autem. Přišlo mi to docela praktické ale také jako hezký nápad. Také se vám může hodit zapůjčení minibusu třeba na školní výlet, pokud jste ředitel nebo ředitelka, či učitel nebo učitelka pro děti. Nebo když více lidí chce vyrazit třeba na nějakou dovolenou nebo zájezd a není vás tolik, tak pro menší skupinu lidí by minibus také stačil.

starší automobil

Jaké značky aut půjčujeme?
Například značku – Škoda Octavia combi IV. Toto auto je ve stříbrné barvě. Vnitřek auta je potažen černým potahem. Součástí auta je klimatizace, centrální zamykání, elektrická okna, zámek řadící páky, imobilizér. Dalším nádherným autem je značka Škoda fábia combi III TSI. Součástí je opět klimatizace, centrální zamykání, elektrická okna, zámestom což je minibus 8+1. k řadící páky a imobilizér. Dále půjčujeme například značku – Škoda Octavia III sedan, kde součástí je to samé jako u ostatních aut. Toto auto je v barvě bílé.

žluté moderní auto

Dalším značkou je – Ford Transit Cu. Na naších internetových stránkách najdete i ceník jednotlivých vozidel abyste věděli za jakou cenu auta půjčujeme. Také si tam můžete pročíst všeobecné podmínky vypůjčení minibusu nebo automobilu které je podle mě dobré si přečíst abyste věděli co máte dělat a co máte před vypůjčením dodržet.

Jak nás můžete v případě, že se rozhodnete kontaktovat?
Najdete nás přímo osobně na adrese- Praha 9, Dolní Počernice, nebo nám můžete zavolat na tel. číslo- 602 333 021. V případě, že nám chcete jen zaslat nějakou zprávu, stačí napsat email na adresu- rentcarmelis@gmail.com.