Kam si vzít přenosnou solární sprchu, aby vám posloužila nejen doma na zahradě?

Na chalupu – jezdíte pravidelně na chalupu a nemáte tam příliš mnoho příležitostí k ohřevu teplé vody na sprchování? Pak stačí pouze přívod studené vody z hadice a za pár hodin je voda prohřátá jak na sprchování celého těla, tak případně i na některé jeho části. Sprcha se také na chalupě hodí pro oplachování zahradnického nářadí či zabahněné obuvi při sázení na záhoně. Velikost zásobníku si volte mezi 20 a 40 litry, což je praxí ověřené optimum.

sprchová růžice

Na dovolenouzahradní sprcha solární poslouží i na dovolené. Máte-li možnost pronájmu celé horské chaty, například pro deset osob, a jste tam s přáteli či s početnější rodinou, můžete si tu připojit sprchu a využít této příležitosti k ohřevu vody pro venkovní osvěžení. Teplá sprcha pod širým nebem přijde vhod po pěším výletu mnohem víc, než sprchování v uzavřené místnosti s vydýchaným vzduchem.

Na narozeninovou párty – slavíte s přáteli narozeniny a chtěli byste oslavu uspořádat ve venkovním prostředí? Pokud se domluvíte a k oslavě pořídíte například párty stan, stoly pro občerstvení a vhodné posezení, může být součástí akce i sprcha. Připojíte k ní zahradní hadici a ponecháte vodu prohřívat na slunci, což se pak může hodit k oplachování obličeje a chodidel, k osvěžení zátylku či k mytí rukou.

sprchování v koupelně

Na dětská hřiště – i děti na hřišti mohou mít sprchu, ta přenosná ohřívá vodu v podstatě kdekoli, kam dopadají sluneční paprsky. Dětem se teplá voda kromě osvěžování může hodit i pro hru na písku, při stavbě přehrad a jezírek.

Na sportoviště – sprchování je na některých sportovištích celkem běžné, například na hřištích pro plážový volejbal takové zařízení určitě přijde vhod. Své místo nalezne i na venkovních posilovnách a pláccích pro hraní fotbalu či pozemního hokeje.