Vždycky jsem byla taková, že jsem byla pro každou radost a taky pro každou špatnost. A tohle jsem získala už v dětství, protože můj otec mi stále dokola opakoval, že když se že je nudný život, že to potom není život, ale jako vězení anebo přežívání. Takže jsem byla opravdu ráda, že jsem se také našla takovou partu kamarádů a kamarádek, se kterými jsme dělali opravdu samé blbiny a opravdu hodně nás to bavilo. Také jsme si u nás na zahradě dělali různé párty anebo tak podobně, jenom abychom se hodně bavili a nenudili jsme se. A také mě zaujal fakt, že se kolikrát k nám přidala jak moje máma, tak taky můj otec, protože se také samozřejmě chtěli bavit.

Stolky jsou různé.

Vždyť koho by bavilo se nudit doma a jenom tam sedět a koukat na televizi? Asi nikoho. A proto, abychom měli u nás na zahradě opravdu skvělé párty, tak jsem si řekla, že si koupíme i nějaké doplňky k párty. A to například designové židle z webové stránky tentino.cz, kde jsou také krásné koktejlové stoly. A aby ještě to bylo dokonalejší, tak jsem si řekla, že bychom na koktejlové stoly mohli pořídit i nějaké potahy anebo tak podobně. Také jsem si z této webové stránky pořídila krásný stan, který opravdu slouží k tomu, že kdybyste si dělali na zahradě nějakou oslavu nebo párty, tak se nemusíte bát, že zmoknete.

Líbí se mi koktejlové stolky.

Pod tento párty stan může dát jak koktejlový stůl nebo rozkládací stůl tak také elegantní a všechny ostatní židle, abyste byli v suchu a nic vám nezmoklo. Vím, že déšť je prima a je potřebný, ale dokáže opravdu zničit párty. Je to opravdu praktické a mně se tohle je moc líbí a jsem ráda, že tohle existuje. Navíc koktejlové stoly jsou velmi pěkné a také praktické, protože se všude vejdou. Mě se párty líbí a věřím, že moje narozeniny budou také bezvadné. Musím uznat, že já osobně jsem si koktejlové stoly velmi oblíbila pro jejich stohovatelnost a praktičnost.