Kolikrát jsem už doma řešila takové problémy, že jsem vždycky měla v kuchyni a obývacím pokoji takovou plíseň, že se mi z toho vždycky chtělo opravdu hodně brečet. Opravdu nechápu, proč já zrovna mám takovou smůlu, že se u mě doma drží plíseň. A když jsem tohle řešila po telefonu třeba se svým otcem anebo bratrem, tak mi vždycky řekli, že prý málo topím a málo větrám místnosti. Jenomže jsem se nechtěla vůbec s tím ztotožnit, protože já opravdu každé ráno větrám, a ještě, než jdu spát, tak si také pořádně vyvětrám, aby se mi lépe spalo. A že netopím? Myslím si, že tohle je úplná blbost.

Mám ráda teplé místnosti.

Protože já topím velice ráda, protože jsem hodně zimomřivá, takže topím opravdu pravidelně a někdy až moc. Takže absolutně nechápu, kde oni přišli na to, že vůbec doma netopím a že kvůli tomu mám doma také písně. Potom mi a na můj bratr řekl, že kdybych chtěla mít nějakou klimatizaci anebo něco podobného, že se mám podívat na webové stránky elmontech.cz, kde najdu opravdu mnoho informací o tom, jak třeba mít topení anebo ionizátor pro čištění vzduchu. Tohle mě taky docela zaujalo, protože jsem už také přemýšlela dlouho na výhody ionizátoru pro čištění vzduchu.

Doma topím hodně.

A co třeba DAIKIN Stylish Elmontech? To by také nebylo jistě k zahození. A když se mě opravdu hodně líbilo Daikin stylish takové topení, tak jsem si řekla, že kdybych to doma měla, že bych se konečně také mohla zbavit plísně. A má to opravdu krásný efekt a je to malé a kompaktní, takže jeho rozměry jsou skvělé a má navíc zaoblené rohy. Sice cena je od padesáti tisíc korun, ale myslím si, že si každý najde to své, protože já mám kvalitu vždy na prvním místě. Navíc já jsem vždycky byla taková, že jsem se zajímala hodně o všechny různé novinky, takže mě jistě Daikin Stylis hodně zaujal a vážně o něm přemýšlím. Vždyť co bych mohla udělat špatně? Podle mě i můj přítel by mě rád podpořil.