Je zajímavé, kolik žen nosí špatnou velikost i typ podprsenky. V poslední době se navíc řeší, jestli mají podprsenky takový vliv na jejich tvar a pevnost, protože svoje na ňadrech vykonává těhotenství, kojení, přibírání na váze a nebo naopak hubnutí. To všechno se na prsou podepíše, a na větších samozřejmě daleko víc jak na menších. Málokterá žena má to štěstí, že má od přírody krásná pevná prsa, která si může dovolit dávat na obdiv hlubokými výstřihy i chozením zcela bez podprsenky.

žena hrudník

Společnost je nastavená celkem paradoxně, protože filmy s nahotou nikomu nevadí, ale jakmile žena vyjde bez podprsenky, už se na ni část společnosti dívá skrze prsty. Jsou ale ženy, kterým hlavně v létě podprsenka vadí. Při zpocení se může zařezávat do těla, a to i když máte velikost správnou – materiál podprsenky tře o kůži a mohou tak vznikat opruzeniny, které dokážou pěkně bolet. Tomu lze předejít jedině tak, že holt budete v horkých letních dnech chodit zcela bez podprsenky. A aby se na vás společnost nedívala všelijak, budete muset skrývat bradavky. Ani v dnešní uvolněné době není u řady lidí přípustné, aby byly vidět. Je to sice přirozená součást našich těl a mužské takovému tabu nepodléhají, ale ty ženské ano.

barevné podprsenky

Do společnosti bez?
Hlavně pokud jdete do společnosti, neměla by podprsenka chybět ve vašem outfitu, protože jsou místa, kam se prostě nehodí chodit bez ní. Do divadla nebo na ples by ženy neměly chodit oděné více spoře. Jsou sice šaty, pod které se naprosto nehodí vzít podprsenku, tak co místo ní? Existuje ochrana bradavek, která se nalepí přímo na ně, a ony díky tomu nejsou vidět. Jsou chráněné před otřením od oblečení a zároveň si díky ní můžete dovolit i přiléhavé sexy šaty.
Vyzkoušejte ochranu bradavek, díky které budete mít větší volnost ve výběru oblečení i pohybu. Používají se snadno a váš hrudník bez podprsenky už nikoho nepohorší.