Svatba to je téma samo o sobě. Řeknu vám, že svatba je opravdu takový ten nejvíce romantický den, který žena a muž můžou zažít nádherný de. Je to vždycky velice takové silné a citlivé téma. Svatba je něco opravdu krásného a romantického a já doufám, že tohle také alespoň jednou zažiji, protože mě se stále drží taková smůla, kdy mě vždycky snoubenec opustí. Tedy stále se mi to zatím jenom dvakrát, ale musím říct, že je to opravdu hrozné. Vždycky mě to mrzí, a dokonce za druhé také nikdy nechápu, proč mě vždycky snoubenec opustí. Poprvé to bylo tím, že on si našel milenku, takže jsme se hádali a on mi nakonec vzal prstýnek, který mi dal před půl rokem, když jsme se zasnoubili, byla jsem opravdu v šoku.

Svatby mám ráda.

Nevěděla jsem, proč se takhle partner ke mně zachoval. On mě podvede a potom mi ještě nadává. Tohle tedy rozhodně nepřipadá v úvahu. Potom už jsou tady takoví lidé, kteří když chystají svatbu, tak chtějí mít opravdu všechno dokonale udělané a vystajlované, aby na to dlouho vzpomínali. Mně se tohle bohužel nepodařilo ani se svým druhým partnerem, proto jsem ráda, že aspoň moje sestra už chystá svatbu. A moje sestra je taková vážná. Ale zároveň také vtipná, tak jsem si řekla, že bych mohla udělat sestře také nějaké krásné svatební oznámení, protože jsem květinová dekoratérka, takže se v tomhle tak trošku vyznám.

Krásná růžová kytice.

Chtěla jsem opravdu krásná a originální motta na svatební oznámení. Proto jsem ráda, že existují takové firmy a takové služby, kde vám právě udělají takové věci, které potřebujete, a to včetně krásných mot na svatební oznámení. Já jsem si vybrala jednu velice pečlivou firmu, která je chválená a má skvělé recenze, takže moje sestra bude určitě ráda, že bude mít opravdu krásné a dekorativní svatební oznámení, přesně takové, jaké ona si přála. Udělala jsem to krásně na růžovém papíře se zlatými písmeny. Tohle se jí opravdu hodně líbí, protože tohle kdysi měla moje sestřenice a mojí sestře se to moc líbilo.