Co pro Vás ve Vašem životě znamená sport? Hraje v něm zásadní roli a nebo Vám nic neříká? Někdo sportovní aktivity sleduje pouze pasivně, nekdo je dělá aktivně a někdo obojí. Záleží na tom, koho co a jak osloví. Sport by měl vyplňovat alespoň určitou část náplně našich dnů. Ptáte se proč? Pohyb je přeci důležitý pro fyzické i psychické zdraví. Díky sportování je člověk spokojenější, to je vědecky dokázáno. Existuje tolik druhů sportu, které se dají provozovat. To znamená od těch klidnějších, jako jsou procházky nebo běh, přes míčové hry, až po adrenalinové sporty. Každého jistě nějaký zaujme a v nějakém se najde. Po pracovním dnu, který mnozí z nás tráví v kancelářích,je přeci skvělé rozhýbat tělo sportovní aktivitou.

Lezecká stěna

Je to úlevné a spousta lidí v tom vidí relax. A ono taky, proč by ne. Domů se pak vracejí příjemně unavení a mají kvalitnější spánek. Já jsem se našla v lezení po stěnách. Lezení po skalách je pro mě až příliš velký adrenalin. Zároveň ale říkám, ze mě to vždy lákalo. A tak jsem zvolila alternativu v podobě již zmíněných lezeckých stěn. Jsou skvělá místa tomuto přizpůsobená.

Žena leze

Naprosto to splňuje mé požadavky a očekávání. Vše je bezpečné a promyšlené. Vyrážím dvakrát týdně a pokaždé se moc těším. Maximálně užitý čas. Vše potřebné k lezení si buď zakoupíte nebo někde je i možnost půjčení, což hodně využívají příležitostní lezci. Mně se vyplatilo investovat do vlastního vybavení, když chodím na stěnu pravidelně. Možná by jste tomu nevěřili, ale díky tomuto zajímavému sportu, jsem přestala mít problémy se zády. Vše v těle se krásně protahuje a propíná. Tělo prostě pohyb a aktivitu vyžaduje. Když ho není dostatek, umí nám to dávat dost nepříjemně najevo. Tak co myslíte? Dostali jste inspiraci na svůj nový sportovní koníček? Třeba budete nadšeni stejně jako jsem já.