Všichni víme, že reklamy jsou opravdu hodně důležité. Důležité jsou hlavně proto, že vám také reprezentují nejen vaši firmu, ale také vaše výrobky, čí služby. Opravdu by bylo velice složité a také náročné, kdybyste třeba podnikali nebo vedli firmu bez toho, aniž byste to měli nějakou reklamu. Pokud jste třeba začátečníci a chystáte se teprve něco začínat, tak by pro vás bylo samozřejmě opravdu nejlepší, kdybyste si třeba sehnali nějakého specialistu, který za vás udělá všechno potřebné a takové, abyste měli veliký úspěch nejenom ve firmě, ale také v životě.

Mám ráda kvalitní reklamy.

A já jsem si vždycky říkala, že kdybych měla například podnik, tak já bych si dala hlavně reklamu tam, kde se zdržuje samozřejmě nejvíce lidí. Zní to naprosto logicky. Přece bych si nedávala reklamu někam, kam nikdo nechodí, takže bych zbytečně platila také za reklamní spoty a tak podobně, proto jsem se také podívá na internet, kde jsou různé informace a také rady jak na to. Myslím si, že například reklama na tik tok anebo Pinterest by byla opravdu velice zajímavá. A víte, proč by se zrovna hodila reklama na tik tok a Pinterest? Protože pokud stále tápete a váháte, tak se nebojte a běžte do toho.

Dejte na dobrou reklamu.

Já sama jsme také byla velmi překvapená, když se mi začaly plnit sny anebo to, že jsem nakonec také byla příteli po ruce, když chtěl začít podnikat. A věřte mi, že nikdy žádné začátky nejsou jednoduché i když si to mnoho lidí myslí. Ale také se musím přiznat, že jsem ze začátku příteli opravdu všechno vymlouvala a rozmlouvala, aby do podnikání nešel, protože já se toho bojím. Měla jsem strach, že se třeba něco nepovede. Víte, znám pána, který podnikal a sice měl také dobré reklamy, a to také na Tik Toku PPC reklamu a na Pinterestu PPC reklamu, ale i tak měl velké potíže. Měl totiž velké oči, jak se říká. Takže nakonec pán dopadl tak, že musel firmu prodat a také se potom zapletl do dluhů.