Už vám nevyhovuje vaše šatní skříň? Má málo polic, šuplíků, přestala vám vyhovovat uspořádáním a nebo je prostě jenom malá? Možná je čas na pořízení nové. Moderním řešením jsou skříně na míru a vestavěné skříně, které dokážou využít váš prostor na maximum. Vyrábí se jak klasicky rovné skříně tak i skříně se zkosenou horní deskou – například pro prostory v podkroví. Skříně na míru se staly velmi populární u mnoha lidí, protože výrobci nábytku pracují s moderními materiály a mají k dispozici online návrháře, díky kterému si můžete zkusit skříň vytvořit a hned uvidíte jak bude vypadat i její konečnou cenu.

dětský pokoj

Mít opravdu dobrou skříň je důležité pro pohodlný život. Ač se vám to možná nezdá, dobře uspořádané a dostatečně velká skříň dokáže uspořit značné množství času, protože neustále nemusíte něco hledat. Všechny věci se vám tam vejdou a všechno bude vždy při ruce. Stejně funguje propracovaná kuchyňská linka na míru – můžete mít spoustu vychytávek jako je například pojízdný výsuvný koš do rohových skříněk a prostor tak bude využitý na maximum.

výroba nábytku

Ať už potřebujete šatní skříň, obývací stěnu a nebo třeba novou kuchyňskou linku, budete si muset nechat zpracovat návrh nábytku. Výrobci dodávají zákazníkům vzorník, na základě kterého si zákazníci vybírají kombinace barev a povrchů. Velmi oblíbený je vzor h1101 Sten-skrine, se kterým se můžete setkat v celé řadě českých domácností. Hodí se do světlých i do tmavých interiérů a skvěle vypadá v kuchyni i v ložnici.

Nechte si zpracovat víc nabídek
Ještě předloni měli výrobci nábytku a řemeslníci sportu práce, ale v současné době už tomu tak není. Proto je dobré si nechat vždy zpracovat více cenových nabídek, protože ceny se mohou lišit i v řádu desítek tisíc za stejný výrobek – rozměrově i co se týče použitých materiálů. Díky tomu ušetříte pravdu hodně peněz.