Bylinkami na zvýšení testosteronu – podpořte svou erekci Erectmax nejen lepší stravou, bez bílé mouky, rafinovaného cukru a s luštěninami a ořechy, ale i bylinkami, které dovedou potlačit vliv stresu a pozvednout testosteron. Do této kategorie patří například Kotvičník zemní, Korejský ženšen nebo Maca peruánská. Bylinky jsou na rozdíl od užívání Viagry a jejích generik bezpečné a nepotřebujete k nim lékařský předpis.

partneři ruku v ruce

Partnerskou láskou – když si utrhnete ze stromu jablko a ihned jej sníte, bude nabité spoustou životodárné energie. Naopak, když sníte masový steak, žádná energie v něm nebude. Kdo preferuje rostlinnou, a alespoň zčásti raw stravu, získává příděl energie pro fungování fyzického těla a regeneraci buněk. Něco podobného čerpají partneři jeden od druhého, jestliže mezi nimi proudí vzájemná láska. Láska je také energie, a tam, kde ve vztahu schází, časem dochází k různým problémům včetně poklesu erekce a chuti na sex.

žena s mužem

Lepším sexem – neodbývejte sex jen drážděním klitorisu a prsních bradavek, soustřeďte se i na další erotogenní oblasti na těle. Čím více se budete navzájem laskat, tím více energie rozproudíte, a o to vášnivější bude i sex. Erotogenní zóny jsou i ve vlasech, na zátylku, na ušních boltcích, a jedny z nejsilnějších naleznete na chodidlech. Jemným masírováním reflexních bodů tu lze dosáhnout u citlivých jedinců i orgasmu.

Změnou času – tímto nemáme na mysli lepší sex koncem března nebo října, kdy se mění letní (zimní čas), ani změnu časového pásma při příletu do cílové destinace vaší dovolené, ale zcela odlišný způsob milování ve vztahu k denní době. Mnoho lidí se miluje zejména večer, a to je ten nejhorší možný okamžik. V této době tvoří mužské tělo nejméně testosteronu a je tedy velmi pravděpodobné, že bude selhávat erekce. Přehoďte sex do ranních hodin, nejlépe kolem osmé, a pocítíte pozitivní změnu.