Jak stárneme, naše těla i obličeje se mění. A bohužel k horšímu. Pokožka, vlasy i nehty ztrácí svou pružnost, a klouby začínají bolet. Na obličeji se objevují vrásky, stejně jako na rukou, krku a v dekoltu. Bojujeme také se stařeckými skvrnami. Jak vzniku těchto nehezkých stop předejít? Není to zase tak těžké. Je potřeba být důsledný a používat kvalitní kosmetiku, která zamezí vzniku jak vrásek, tak pigmentových skvrn.

  • SPF

Všichni víme že na náš působ UV záření, které může mít fatální důsledky v podobě rakoviny kůže, která patří mezi nejčastější druhy rakoviny. Jen minimum lidí ale používá kosmetiku s vysokým UV filtrem. Krémy s tímto filtrem bychom měli používat už od dospívání až do konce života, protože jedině s jejich pomocí dosáhneme minimalizace vzniku vrásek i právě pigmentových skvrn, za které je slunce přímo odpovědné.

prášek kolagen

Preventivní opatření proti vzniku skvrn a vrásek ale musíme dělat nejen zvenčí, ale i zevnitř. K tomu pomáhají různé doplňky stravy, například ve formě kolagenu v prášku. Je to nejúčinnější forma kolagenu, protože se snadno vstřebává. Jeho účinky na lidský organismus byly několikrát vědecky podloženy. V našich tělech je obsažený od přírody, ale postupem času si ho tělo už vytvořit samo neumí, a proto je nutné používat doplňky stravy.

kolagen prášek

Právě kolagen by měl být nedílnou součástí péče o tělo. Díky kolagenu nejen že snížíme riziko vzniku vrásek, ale také snížíme riziko vzniku artrózy. Bezbolestný pohyb máme díky kolagenu, a pokud ho máme v těle málo, vzniká toto bolestivé onemocnění, které ve většině případů vyústí až v nutnost výměny kloubu.

Doplňujte tuto důležitou látku pomocí kvalitního prášku, který si jednoduše smícháte s vodou. Ideální je Orca collagen, který je vyrobený z mořských ryb. Dopřejte si to nejlepší a těšte se i na vyšší věk, ve kterém budete stále vypadat dobře.